2 900,00 PLN (116,00 PLN / m2)

Kameralna komfortowa kawalerka na Starym Żoliborzu

Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Stanisława Wyspiańskiego

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Urocza kawalerka o powierzchni 25m2 położona na Starym Żoliborzu, w jednej z najładniejszych i najbardziej lubianych jego części, czyli na Żoliborzu Urzędniczym, na ulicy Wyspiańskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze, a rosnące pod nim krzewy róż zakwitają w oknach. 

Atuty:
* lokalizacja w jednej z najładniejszych części Starego Żoliborza,
* dobrze wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie z całkowicie nowy wyposażeniem
* przyjazne zwierzętom 
* internet  i telewizja kablowa w cenie

Wnętrze:
Słoneczne, urządzone w stylu nowoczesnej funkcjonalności. Wygodna, wyposażona w lodówkę oraz zmywarkę kuchnia, Salon z rozkładanym fotelem i sofą.  Mimo małej powierzchni starannie rozplanowane wnętrze daje poczucie komfortu i swobody. Mieszkanie jest wyposażone również w telewizor oraz pralkę. Okna z roletami oraz moskitierami.

Sąsiedztwo:
Jedna z najbardziej pożądanych okolic Warszawy. Niewysokie kamienice oraz neoklasycystyczne i modernistyczne wille. W pobliżu znajduje się parę Parków i skwerów. Do najbliższego Parku Żywiciela i Skweru Brukalskich można dojść w trzy minuty. Bliskość restauracji, kawiarni, sklepów. 600 metrów od Biedronki, dwa przystanki tramwajowe od Arkadii.

Daleko czy blisko?
Niedaleko Placu Grunwaldzkiego będącego węzłem komunikacyjnym tramwajów i autobusów. Parę minut piechotą od stacji Metra Plac Wilsona, przejazd metrem do Centrum to zaledwie 11 minut.


Musisz jeszcze wiedzieć:
Dostępna jest piwnica. Łazienka wyposażona w pralkę. Czynsz administracyjny dodatkowo płatny ok 400 zł.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu
art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail